náhled

Beach cup Itálie ITÁLIE

Pro velký úspěch opakujeme! :-)

Pojeďte s kamarády z GYBU, GYBU Beach cupu a VOŠK Praha a s kymkoli dalším opět do Itálie! Informace níže, přihláška zde.

Itálie 2013: Z 90 účastníků zájezdu bylo 60 hráčů Beach cupu a jejich kamarádů. Všichni si zahráli fakt dobře plážový volejbal v rámci dvou turnajů dvojic a tréninků formou hry. Součástí byl i zájezd do Benátek lodí a celodenní návštěva Aquaparku Lignano Sabbiadoro. Kdo nechtěl hrát volejbal, chodil se slunit na pláž :-)

Nabízíme možnost zúčastnit se prázdninového pobytu v Bibione v Itálii a zároveň speciálního BIBIONE BEACH CUPU 23! :-) Zájezd se koná pod záštitou Volejbalové školy Praha; zajištěna doprava, ubytování, bazén, treninky a kurty.

Pojeďte s námi a beachcupovskou partičkou, můžete vzít i kamarády, spolužáky a sourozence:-) Jedná se o prvních 14 dní v červenci...

DSC_0633.jpg

Cena
: 9300 Kč (za ubytování 6700 Kč a 2600 Kč za autobusovou dopravu). Za 14denní pobyt ve vyhlášeném Italském letovisku včetně dopravy je to extrémně nízká částka (odpovídá zhruba ceně za pouhých 7 dní tamtéž v tomto termínu). Příplatek 300 Kč pro přihlášené až v průběhu března 2014.

Ubytování: V apartmánech po 6 lidech (2 ložnice po 2 a 1 obývák kde spí další 2), vlastní vybavená kuchyň, wc, sprcha. Jídlo si každý zajišťuje sám. Vlastní bazén přímo v areálu zdarma, kurt na tenis na blízkém hotelu (za poplatek ). Ubytování se nachází asi 10 minut chůze od pláže, asi 30 minut chůze od kurtů; na pláž i ke kurtům jezdí zdarma beach-bus každých 15 minut, pokud se někomu nechce pěšky :-) Druhé ubytování je ke kurtům a pláži mnohem blíže, jen pár minut. Rozdělení do apartmánů a ubytování má na starosti pořadatel.

Bibione Beach cup 23: Na místě se uskuteční 23. turnaj Beach cup, který proběhne v několika dnech...

Tréninky: Tréninky jsou formou hry a turnajů dvojic + v případě zájmu treninky vedeny trenéry, ranní trenink je od 8.15 do 10.15 (kdy není ještě vedro), večerní 18.00 až 20.00. Tréninky si lze libovolně prodloužit, zůstat na kurtu déle... Na tréninky a turnaje se každý může libovolně přidat či si zahrát samostatně. Hraje se přímo na pláži na vlastních kurtech (obvykle 6 až 8 vlastních kurtů). Před ranním tréninkem možnost přidat se na rozběhání, po večerním tréninku pak na delší běhání po pláži...

Program: Přes den si každý dělá co chce (pizza, zmrzlina, spánek, minigolf, stolní hry, filmy, koupání v moři či bazénech, šestky, basket, tenis, procházky a nákupy na hlavní třídě, zájezd do sousedního města (Lignano) do velkého venkovního aquaparku, organizovaný volitelný zájezd do Benátek, nebo zase daší extra beachvolejbal... Večer chodíme do města a Lunaparku, nebo "si povídáme" na pokoji či na pláži :-D

Změna oproti loňsku: Jiné ubytování, zdarma přímo u domu bazén, pronajímatelný kurt na tenis v nedalekém hotelu, zastávka busu na pláž nedaleko ubytování, očekávatelné mírné zdražení, 2 možnosti ubytování (1. dál od pláže a kurtů, 2. kousíček od kurtů a pláže, s vlastním bazénem).

Termín: 27. 6. 2014 - 12. 7. 2014

Záloha: 2600 Kč do konce února 2014 (po dohodě později)

Příplatek: 300 Kč při přihlášce a platbě zálohy až v březnu 2014.

-------

S jakýmkoli dotazem se na mě neváhej obrátit :-)

Filip Foglar,
organizátor turnajů Beach cup, trenér Volejbalové školy Praha
+420 774 900 809, filip.foglar@gmail.com

Kontaktní osoby na GYBU:
Terka Kohoutová a Zdenda Völfl

DSC_0632.jpg

DSC_0576.jpg

 

kontakty na organizátory:
Hanka Ledvinková: 777 818 510, hanina.led@seznam.cz
Filip Foglar, 774 900 809, filip.foglar@gmail.com

 

Powered by nPress ~ administrace