náhled

Partneři

DOMYNO Sportovní akademie

Sportovní areál nabízející řadu možností odragování, jako H.E.A.T., tenis, beachvolejbal, saunu a další. Domyno poskytuje Beach cupu zvýhodněné podmínky pronájmů kurtů a materiální podporu.

YPER s.r.o.

Trofeje, plakety, medaile, sportovní poháry, diplomy, ale také rytí a gravírování firemních tabulí, dveřních štítků, upomínkových předmětů, psích známek apod. To vše rychle, kvalitně a s individuálním přístupem. Firma Yper dodává medaile i na turnaje Beach cup.

Volejbalová škola Praha

Sportovní oddíl vychovávající stovky hráčů a hráček od jejich dětství do volejbalové dospělosti. Současně působí jako projekt protidrogové prevence. Pro Beach cup zapůjčoval balony, daroval ukazatele skóre a zajistil výjimečné nabídky zlevněných sportovních oděvů a vybavení Mizuno a Umbro. Pod záštitou Volejbalové školy se uskutečnila i Itálie 2013, 2014 a 2015, 15denní beachvolejbalový pobyt v Bibione, kterého se zúčastnilo celkem 90 lidí, z toho 60 hráčů Beach cupu a jejich kamarádů.

Hlavní město Praha

Logo_MHMP.jpg

Na provozní náklady přispívá spolku Beach cup z. s. v roce 2019 hl. m. Praha z Celoměstského programu podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze "Sportovní a tělovýchovná činnost pro širokou veřejnost". Děkujeme!

 

kontakty na organizátory:
Hanka Ledvinková: 777 818 510, hanina.led@seznam.cz
Filip Foglar, 774 900 809, filip.foglar@gmail.com

 

Powered by nPress ~ administrace